Naklejki na konsole!

Oferowane naklejki są dostępne dla konsoli Xbox 360, Xbox ONE, XBOX ONE S, PlayStation 3, PlayStation 4, PlayStation 4 PRO, PlayStation 4 SLIM. 

Jeśli nie znajdują Państwo w naszej ofercie wzoru który byłby idealny to zapraszamy do kontaktu! Chętnie poszukamy wśród naszych dostawców wzorów, które spełnią Państwa oczekiwania!

Na naszej stronie znają Państwo wzory z popularnych gier, loga i herby znanych klubów sportowych, wizerunki słynnych postaci z różnych dziedzin: od sportu, przez film i komiks aż po politykę. Do wyboru setki opcji!

Dlaczego kupić naklejkę na konsolę? Bo całkowicie zmienia wizerunek konsoli! Bo pozwala spersonalizować to urządzenie, utożsamić je z właścicielem. Pokazać swoją sympatię dla danej osoby, gwiazdy sportu czy ulubionej postaci z gry! Bo pomaga dostosować wygląd urządzenia do wystroju wnętrza!


 

 

Jak zamontować taką naklejkę? To nic trudnego! Wystarczy zobaczyć film poniżej by się o tym przekonać! Dwie minuty i konsola jest już pięknie przyozdobiona!

INSTRUKCJA MONTAŻU NAKLEJKIPrzekonaliśmy już Państwa do zakupu? Jeśli tak to zapraszamy do naszego sklepu, wystarczy kliknąć w przycisk poniżej:

WYBÓR NAKLEJEK NA KONSOLĘ!

PS. W przypadku poszukiwania innych wzorów prosimy o wiadomość e-mail na adres: sklep@najmodniejszy.pl. W treści prosimy podać model konsoli oraz motyw (temat) jaki ma znajdować się na naklejce.

Pozdrawiamy serdecznie!